Ons team

Heeft u bepaalde vragen over onze producten? Wenst u één van onze medewerkers te spreken?

Aarzel niet om contact op te nemen. Zij helpen u graag verder!

Onze medewerkers

Ismaël Ben-Al-Lal Futech

Ismaël Ben-Al-Lal
Project Manager
+32 (0)13 22 02 50

Kristof Gaukema Futech

Kristof Gaukema
Project Engineer and R&D
kristof@futech.be
+32 (0)13 22 02 53

Giel Wijnants Futech

Giel Wynants
Maintenance Engineer and R&D
giel@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Jens

Jens Beyers
Elektronica Engineer
jens@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Ivano Milani

Ivano Milani
Service Manager
ivano@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Matthias Van Meerbaak Futech

Matthias Van Meerbeek
Service Engineer
matthias@futech.be
+32 (0)13 22 02 55

Dummy foto man

Wouter Putseys
Service Engineer
wouter@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Dummy foto man

David Crv
Service Engineer
david@futech.be
+32 (0)13 22 02 58

Dummy foto man

Ugur Tunckurt
Project & Quality Manager
ugur@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Dummy foto man

Mathieu Michiels
Project/Service Engineer
mathieu.michiels@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Frans Joosten Sales Manager Futech

Frans-Joseph Joosten
Sales Manager
frans@futech.be
+32 (0)13 22 02 52

Dummy foto man

Michiel Janssen
Energy Advisor
michiel@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Rob

Rob Mommen
Energy Advisor
rob@futech.be
+32 (0)13 22 02 61

Jolien Hendrickx Futech

Jolien Hendrickx
Energy Advisor
jolien@futech.be
+32 (0)13 22 02 64

Yassine Farah energie adviseur Futech

Yassine Farah
Energy Advisor
yassine@futech.be
+32 (0)13 22 02 59

Jan Vannerem

Jan Vannerem
Energy Advisor
jan.vannerem@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Jan Van Ginderen

Jan Van Ginderen
Energy Advisor
jan.van.ginderen@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Dummy foto man

Joren Jeuris
Energy Advisor
joren.jeurs@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Dummy foto man

Bjorn Faessen
Energy Advisor
bjorn.faessen@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Dummy foto man

Frédéric Bodin
Energy Advisor
frederic.bodin@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Dummy foto vrouw

Ilke Mampaey
Energy Advisor – Inside Sales
ilke@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Lien Horemans Futech

Lien Horemans
Energy Advisor
lien@futech.be
+32 (0)13 22 02 63

Dirk

Dirk Menne
Energy Advisor
+32 (0)13 22 02 50

Hans Berben
Projectmanager BEN woningen
hansberben@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Stefanie Van Eynde Futech

Stefanie Van Eynde
Financial
stefanie@futech.be
+32 (0)13 22 02 51

Thomas Voets Futech

Thomas Voets
Marketing and Communication
thomasv@futech.be
+32 (0)13 22 02 54

Dimitri

Dimitri Van Gelder
IT & R&D
dimitri@futech.be
+32 (0)13 22 02 66

Sabrina Staniek

Sabrina Staniek
Administration and Management Assistant
sabrina.staniek@futech.be
+32 (0)13 22 02 67

Gabriel Montero

Gabriel Montero
Project Engineer
gabriel.montero@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Marleen Willems Futech

Marleen Willems
Administration
marleen.willems@futech.be
+31 (0)13 22 02 65

Peter Van Oeteren Futech

Peter Van Oeteren
Quality, production & R&D
peter@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Dummy foto man

Stefan Fissers
Magazijnier
stefan.fissers@futech.be
+32 (0)13 22 02 50