Ons team

Heeft u bepaalde vragen over onze producten? Wenst u één van onze medewerkers te spreken?

Aarzel niet om contact op te nemen. Zij helpen u graag verder!

Onze medewerkers

Ismaël Ben-Al-Lal Futech

Ismaël Ben-Al-Lal
Project Manager
ismael@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Pieter Vangeel Futech

Pieter Vangeel
Project Manager
pieter@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Kristof Gaukema Futech

Kristof Gaukema
Project Engineer and R&D
kristof@futech.be
+32 (0)13 22 02 53

Giel Wijnants Futech

Giel Wynants
Maintenance Engineer and R&D
giel@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Jens Beyers

Jens Beyers
Elektronica Engineer
jens@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Stefan

Stefan Janssens
Business Developer
stefan.janssens@futech.be
+32 (0)13 22 02 56

Dimitri Van Gelder Futech

Dimitri Van Gelder
IT & R&D
dimitri@futech.be
+32 (0)13 22 02 66

Peter Van Oeteren Futech

Peter Van Oeteren
Quality, production & R&D
peter@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Pieter B

Pieter Bolckmans
Aftersales
pieterb@futech.be
+32 (0) 13 22 02 58

Frans Joosten Futech

Frans Joosten
Energy Advisor
frans@futech.be
+32 (0)13 22 02 52

Maarten Vanbergen Futech

Maarten Vanbergen
Energy Advisor
maarten@futech.be
+32 (0)13 22 02 60

Jolien Hendrickx Futech

Jolien Hendrickx
Energy Advisor
jolien@futech.be
+32 (0)13 22 02 64

Yassine Farah Futech

Yassine Farah
Energy Advisor
yassine@futech.be
+32 (0)13 22 02 59

Dion Knols Futech

Dion Knols
Energy Advisor
dion@futech.be
+32 (0)13 22 02 57

Lien Horemans Futech

Lien Horemans
Energy Advisor
lien@futech.be
+32 (0)13 22 02 63

Robert

Robert Wolter
Energy Advisor
+31 (0)6 50 23 77 97

Thomas Voets Futech

Thomas Voets
Marketing and Communication
thomasv@futech.be
+32 (0)13 22 02 54

Stefanie Van Eynde Futech

Stefanie Van Eynde
Legal and Financial Assistant
stefanie@futech.be
+32 (0)13 22 02 51

Kimberly

Kimberly Surkijn
Administration and Management Assistant
administratie@futech.be
+32 (0)13 22 02 50

Matthias Van Meerbaak Futech

Matthias Van Meerbeek
Elektrotechnische Monteur
+32 (0)13 22 02 55

Robin Arndt Futech

Robin Arndt
Elektrotechnische Monteur
+32 (0)13 22 02 50