Ons team

Heeft u bepaalde vragen over onze producten? Wenst u één van onze medewerkers te spreken?

Aarzel niet om contact op te nemen. Zij helpen u graag verder!

Onze medewerkers

Ismaël Ben-Al-Lal Futech

Ismaël Ben-Al-Lal
Project Manager
ismael@futech.be
+32 (0)13 29 75 08

Pieter Vangeel Futech

Pieter Vangeel
Project Manager
pieter@futech.be
+32 (0)13 29 75 08

Kristof Gaukema Futech

Kristof Gaukema
Project Engineer and R&D
kristof@futech.be
+32 (0)494 87 59 16

Giel Wijnants Futech

Giel Wynants
Maintenance Engineer and R&D
giel@futech.be
+32 (0)13 29 75 08

Jens Beyers

Jens Beyers
Elektronica Engineer
jens@futech.be
+32 (0)13 29 75 08

Thomas Leflere Futech

Thomas Leflere
Industrial and Purchase Aftersales Engineer
thomas@futech.be
+32 (0)494 76 02 38

Dimitri Van Gelder Futech

Dimitri Van Gelder
IT & R&D
dimitri@futech.be
+32 (0)483 03 54 75

Peter Van Oeteren Futech

Peter Van Oeteren
Quality, production & R&D
peter@futech.be
+32 (0)13 29 75 08

Stefan

Stefan Janssens
Business Developer
stefan.janssens@futech.be
+32 (0)483 40 62 74

Frans Joosten Futech

Frans Joosten
Energy Advisor
frans@futech.be
+32 (0)486 12 33 15

Pieter B

Pieter Bolckmans
Energy Advisor
pieterb@futech.be
+32 (0)483 15 58 47

Jolien Hendrickx Futech

Jolien Hendrickx
Energy Advisor
jolien@futech.be
+32 (0)473 78 55 79

Yassine Farah Futech

Yassine Farah
Energy Advisor
yassine@futech.be
+32 (0)484 40 58 05

Dion Knols Futech

Dion Knols
Energy Advisor
dion@futech.be
+32 (0)13 29 75 08

Lien Horemans Futech

Lien Horemans
Energy Advisor
lien@futech.be
+32 (0)13 29 75 08

Maarten Vanbergen Futech
Robert

Robert Wolter
Energy Advisor
+31 (0)6 50 23 77 97

Thomas Voets Futech

Thomas Voets
Marketing and Communication
thomasv@futech.be
+32 (0)474 80 96 58

Stefanie Van Eynde Futech

Stefanie Van Eynde
Legal and Financial Assistant
stefanie@futech.be
+32 (0)13 29 75 08

Kimberly

Kimberly Surkijn
Administration and Management Assistant
administratie@futech.be
+32 (0)13 29 75 08

Robin Arndt Futech

Robin Arndt
Elektrotechnische Monteur
+32 (0)13 29 75 08

Matthias Van Meerbaak Futech

Matthias Van Meerbeek
Elektrotechnische Monteur
+32 (0)13 29 75 08